O NAS

KIM JESTEŚMY

INdiet tworzą specjaliści, których łączy jedna pasja – dietetyka. Posiadamy wyższe wykształcenie kierunkowe i bogatą praktykę zawodową. Dzięki odmiennym obszarom zainteresowań wzajemnie uzupełniamy swoje kompetencje i kompleksowo zajmujemy się tematem dietetyki.

O nas

Nasz zespół

Dietetyk kliniczny

mgr MIŁOSZ JASIŃSKI

Dietetyk z bogatą praktyką w opiece nad pacjentami z zaburzeniami masy ciała oraz chorobami autoimmunizacyjnymi. Absolwent Wydziału Nauk o Żywności i Żywieniu UP w Poznaniu, uczestnik sympozjów i konferencji naukowych. Członek zespołu ds. leczenia zaburzeń karmienia w Klinice Gastroenterologii, Hepatologii, Zaburzeń Odżywiania i Pediatrii w Centrum Zdrowia Dziecka. Swoje doświadczenie zdobywał m.in. w poznańskich szpitalach oraz Instytucie Żywności i Żywienia w Warszawie. W kręgu jego zainteresowań leżą zagadnienia kliniczne i pediatryczne, a także praktyczne aspekty kontroli masy ciała. Prowadzi szkolenia i konsultacje z zakresu dietetyki dla pacjentów klinicznych, sportowców oraz trenerów.

tel: +48 607 775 098

DIETETYK SPORTOWY

KAROL BOGUSŁAWSKI

Absolwent Wydziału Nauk o Żywności i Żywieniu UP w Poznaniu oraz Instruktor Łyżwiarstwa Szybkiego. Doskonale rozumie potrzeby i wymagania sportowców, ponieważ sam od wielu lat uprawia wrotkarstwo szybkie na poziomie wyczynowym, zdobywając wysokie noty na zawodach w całym kraju. Współpracuje z Mistrzami Świata i Europy wielu dyscyplin sportu, a także rekordzistami i reprezentantami Polski na arenie międzynarodowej, pomagając im w przygotowaniach i startach od strony żywieniowej. Z zaangażowaniem dzieli się swoją wiedzą prowadząc konsultacje oraz szkolenia, zarówno dla zawodowców jak i amatorów. Żywienie w sporcie to nie tylko jego praca, ale przede wszystkim pasja.

tel: +48 781 292 729

PSYCHODIETETYK

JULIA OLECH

Specjalistka z zakresu psychodietetyki. Uczestniczka licznych szkoleń i konferencji na temat psychologii odżywiania. Ukończyła kierunek Dietetyka na Wydziale Nauk o Żywności i Żywieniu UP w Poznaniu i obecnie kontynuuje rozwój naukowy studiując psychologię na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Instytucie Psychodietetyki we Wrocławiu. Jej główne obszary zainteresowań to terapia zaburzeń odżywiania oraz psychologiczne aspekty zamiany nawyków żywieniowych.

Newsletter

ZAPRASZAMY DO NEWSLETTERA

Będziesz otrzymywać aktualne informacje o zniżkach, szkoleniach i najnowszych wpisach na blogu.

DLACZEGO WARTO ZAPISAĆ SIĘ NA NEWSLETTER?

 • Będziesz na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami i projektami organizowanymi przez INdiet
 • Zostaniesz poinformowany o najnowszych wpisach na naszym blogu
 • Otrzymasz informacje o aktualnych zniżkach i promocjach
 • Poznasz ciekawostki ze świata dietetyki

FORMULARZ ZAPISU NA NEWSLETTER

BLOG

OSTATNIE WPISY NA BLOGU

Autor: Miłosz Jasiński | 10 maja 2021 |

Autor: Miłosz Jasiński | 19 kwietnia 2021 |

Autor: Miłosz Jasiński | 14 kwietnia 2021 |

Autor: Karol Bogusławski | 09 lipca 2020 |

Kontakt

NAPISZ DO NAS

  Administratorami Twoich danych osobowych jest INdiet SC
  Nie spamujemy i nie sprzedajemy Twoich danych. Więcej przeczytasz w polityce prywatności

  MIŁOSZ JASIŃSKI
  tel: +48 607 775 098
  KAROL BOGUSŁAWSKI
  tel: +48 781 292 729